31 серпня я дізналась, що стала переможицею у програмі для переселенців з кредитування житла

З 20 тисяч учасників вибрали всього 150 і тому дуже не хочеться втратити цей шанс!

Тому будемо вдячні, за поради у пошуку квартири (шукаємо гніздечко в Києві площею до 32 кв.м.в будинку не старіше 1986 року,з вартістю за метр не більше 28 500 грн – такі вимоги програми). Можливо хтось з Ваших знайомих має чудовий варіант для нас .Також потрібен нотаріус та оцінювач

А ще ми з чоловіком маємо пропозицію:

Нам потрбно заробити близько 100 000грн в найкоротші терміни (до 20 вересня),щоб не втратити шанс і придбати квартиру, тому:

Я можу:

Допомогти вам з хатніми справами, посидіти з дітьми,або виконати якесь інше доручення)

Мій наречений має золоті руки. Він може допомогти з дрібними ремонтом меблі, пересуванням важких об’єктів, тощо.

P.S: Єдине, що можемо працювати тільки в неробочий час і на вихідних бо обоє маємо постійну роботу та оскільки на дорогу після роботи потрібен час — розглядаємо пропозиції в Дніпровському районі.

Трішки моєї історії:

7 років тому моє життя кардинально змінилося. Тоді постріли снарядів змусили подорослішати раніше, ніж хотілося б. Я з Луганської області та мій будинок назавжди залишився там, як і спогади про щасливе дитинство. В 2014 я з мамою та трирічною сестрою тікали від війни. Рік ми прожили в Києві і змушені були повернутись. Але я не бачила там майбутнього. Наша знайома волонтер, яка допомагала нам виїхати з-під обстрілів, поставила двоярусне ліжко в кімнаті свого сина. Так я знову опинилась в Києві і рік жила в чужих людей та вчилась в 9 класі школи, щоб мати змогу будувати своє життя тут. Потім вступ в коледж і життя в гуртожитку, далі — університет. Влітку отримала диплом бакалавра за напрямом «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

З 15 років працюю всюди, де тільки беруть людей мого віку: роздавала брошури, була нянею діток , пакувала пряники, допомагала у прибиранні та інших хатніх справах, з 18 почала працювати оператором кол центру

Чому прошу допомоги:

Це державна програма фінансування житла для переселенців. Я розумію, що умови кредитування дуже вигідні, але в свої 20 років я не встигла зібрати кошти на початковий внесок або обрости соціальними зв’язками з людьми, могли б ці кошти мені позичити. Я порахувала, що для участі в програмі мені потрібно мінімум 150 тис грн. Це перший внесок за квартиру (я сподіваюся знайти квартиру за 35 тис. дол), оформлення всіх угод (їх значно більше ніж просто при купівлі-продажу), страхування життя та майна і податки. Ми з моїм хлопцем максимально намагаємось заощаджувати всі 2 роки, що живемо разом. Зараз в нас є лише третина необхідної суми. Але ми будемо пробувати зробити все можливе, щоб потрапити в програму.

*Деталі програми підтримки переселенців:

https://www.molod-kredit.gov.ua/zhytl…/kredyt-dlia-vpo-kfw

Мій телефон: 0990655205

Номер чоловіка 0970221889-Саша

Можна писати у вайбер та месенджер