Армія РФ просунулась на кілька сотень метрів у районі Вугледару — Британська розвідка

За останні три дні армія РФ, ймовірно, змінила свої розвідувальні атаки в районі населених пунктів Павлівка та Вугледар Донецької області на більш скоординовану та просунулась на кілька сотень метрів. Про це повідомляє розвідка Міністерства оборони Великої Британії.

Зазначається, що на цьому напрямку окупанти задіяли підрозділи 155-го полку армії РФ, який раніше штурмував Вугледар, у листопаді минулого року. Бригада цього підрозділу, за даними британських розвідників, ймовірно, просунулась на кількасот метрів за невелику річку Кашлагач, яка протягом кількох місяців означала лінію фронту.

«Російське командування, ймовірно, прагне створити новий напрямок наступу на Донецьку область, що утримується Україною, і відволікти українські сили від запеклого бахмутського сектора», — розповіли в МО Великобританії, припустивши, що існує реальна ймовірність того, що армія РФ продовжить добиватися локальних успіхів на Вугледарському напрямку, але малоймовірно, що в окупантів достатньо незадіяних військ у цьому районі, щоб досягти важливого в оперативному сенсі прориву.

Дивіться щоденний випуск «Новин Донбасу» щодо ситуації на Сході України та по всій країні.