Армія РФ за добу вбила 2 мирних жителів Донецької області, атакувала низку міст та сіл

Війська РФ за добу вбили двох мирних жителів Донецької області, обстріляли низку населених пунктів регіону. Фото: Павло Кириленко

Минулої доби на підконтрольній українській владі частині Донецької області через обстріл з боку російських сил було вбито двох мирних жителів. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

Смерті та поранення цивільних зафіксовано в Авдіївці, Кураховому та селі Костянтинівка Мар’їнської громади.

  • Двічі під обстріл потрапила Курахівська громада — пошкоджено будинок у Дальньому. Вночі відбувся масований артобстріл Авдіївки — пошкодження на двох вулицях.
  • На Горлівському напрямку у Торецькій громаді пошкоджено 8 будинків: 4 у Щербинівці, 2 у Торецьку та 2 у Північному. Вранці Торецьк знову потрапив під артобстріл — поранено 1 особу, пошкоджено торгові точки. У Часовоярській громаді пошкоджено 1 будинок. У Костянтинівці пошкоджено 3 будинки, також у громаді пошкоджено 3 будинки та школу у Веролюбівці.
  • На Лисичанському напрямку зафіксовано 10 обстрілів Лиманської громади.

За даними Донецької ОВА, з 24 лютого 2022 року на Донеччині внаслідок повномасштабного вторгнення військ РФ загинув 1571 мирний житель, 3720 осіб отримали поранення. На даний момент неможливо встановити точну кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.

Дивіться щоденний випуск «Новин Донбасу» щодо ситуації на Сході України та по всій країні.

Читайте також:

«Новини Донбасу» у Telegram — лише найважливіше. Підписуйтесь!