Бахмут залишається головним напрямом удару окупантів у Східній операційній зоні — Череватий

Бахмут та його околиці залишаються головним напрямом удару окупантів у Східній операційній зоні, оскільки саме там супротивник зосереджує свої головні зусилля. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.

«За цю добу в районі самого Бахмута, в районі населених пунктів Богданівка, Іванівський ворог здійснив 163 обстріли різними типами ствольної та реактивної артилерії, сталося 19 бойових зіткнень та 3 авіаудари. У районі самого м. Бахмут — 30 обстрілів, 17 бойових зіткнень», — сказав він.

Черевий зазначив, що за добу у вказаному районі 124 окупанти було знищено, ще 149 — отримали поранення різного ступеня тяжкості.

При цьому спікер Східного угруповання військ ЗСУ, коментуючи недавню заяву військового керівництва країни про стабілізацію ситуації в Бахмуті, зазначив, що українські захисники знають наміри противника, знають свої сили і тому вчасно вибудовують межі оборони.

«І найголовніше, що вже протягом майже 9 місяців ми не даємо ворогові прорватися через Бахмут, як він планував, і системно прорвати нашу оборону, щоб рухатись далі для виконання свого головного оперативного завдання на даний момент – повної окупації Донецької та Луганської областей», — підкреслив Череватий.