Бахмутська поліція хоче купити квадрокоптери для більш ефективної роботи

Деякі наркодільці стали приховувати свої плантації в полях в різних інших рослинах, і знайти заборонений законом канабіс стає важче. Тож поліція Бахмута хоче використовувати квадрокоптери, щоб виявляти незаконний посів з неба. Для цього вони просять гроші у міськради.

Про це очільник Бахмутського відділку Нацоінальної поліції Ярослав Меженний сказав у виступі на сесії міськради.

Він зазначив, що поліція подаватиме на розгляд до міськради проєкт в рамках програми “Стоп-Наркотик”. Потрібні будуть гроші з місцевого бюджету на закупівлю різного обладнання, щоб ефективніше боротися з обігом наркотиків в громаді. Серед них — обладнання для спостереження з неба.

“Ми хочемо купити квадрокоптери, тому що дуже багато посівів (наркотичних речовин — ред.) роблять в кукурудзі або соняшниках, і які не видно. А з квадрокоптера чудово все видно”, — розповів на сесії міської ради начальник поліції Бахмута Ярослав Меженний.

Загалом на квадрокоптери та інші спецзасоби поліція проситиме у міськради 300 тисяч гривень.

Нагадаємо, поліція Бахмута також просить у міськради 450 тисяч гривень на переоблаштування приміщення для утримання затриманих у місцевому відділку. Хочуть зробити там кімнату за новими стандартами: з ремонтом, без звичної клітки та з камерами, які не дозволять порушувати права людей і допомагатимуть правоохоронцям у спірних ситуаціях.