Безпружинні матраци

Безпружинні матраци: основні відмінності виробів

В наш час, всі спальні вироби поділяються на два основні види: пружинні та безпружинні. У цій статті ми поговоримо про других і розповімо про те, чим відрізняються їхні підвиди. По-перше, слід зазначити той факт, що спальні приладдя, які не оснащені пружинами, демонструють повну безшумність. Згадайте ті ситуації, коли найменший рух на пружинному матраці супроводжувався тривалим неприємним скрипом. Представлені вироби повністю унеможливлюють виникнення цього звуку.

Також, варто відразу ж розвіяти міф, який говорить про те, що матраци без пружин з каталогу https://magdek.com.ua/ua/matrasi/bespruzhinnie-matrasi/ інтернет магазину «Магдек» мають погані ортопедичні властивості. Дослідивши численне опитування покупців, було помічено, що люди приймають за правду вираз, що інформує про те, що без пружин не досягти оптимальної жорсткості, а отже, ортопедичного ефекту. Це абсурд, оскільки у разі роль пружин виконує безпосередньо сам матеріал наповнювача.

На сучасному ринку спальних виробів зустрічаються матраци, в основі яких є спеціальний моноблок. Найчастіше це пінополіуретан. Він відрізняється тим, що забезпечує максимальний комфорт лежачій людині. Рівень жорсткості такого типу матраца можна регулювати за рахунок густини матеріалу наповнювача.

Інший вид безпружинних матраців є прямим тандемом кількох шарів матеріалів. Слід зазначити той факт, що покупець може самостійно вибрати всі типи матеріалів, з яких буде виготовлено спальне приладдя. Провівши опитування серед клієнтів меблевих магазинів, було помічено, що тандем натуральний латекс + койра — це найуніверсальніший варіант, який демонструє і вкрай м’яку поверхню та оптимальні ортопедичні властивості. Таке поєднання також забезпечує наявність анатомічного ефекту: коли спальна поверхня запам’ятовує положення тіла людини. Внаслідок цього, наступного дня вона миттєво прийме це положення ідеально підлаштовуючись під контури тіла. У цьому становищі людина неспроможна не розслабитися і зняти всю денну втому.

Не варто переживати з приводу того, що матрац завжди буде в нерівному стані, оскільки без впливу навантаження на площину матраца, вся поверхня протягом кількох хвилин набуде свого початкового стану. Тобто. ви встанете вранці, підете вмиватися. У той момент, коли ви повернетеся до спальні для того, щоб взяти свої речі, ваш безпружинний матрац вже буде повністю рівним, і без будь-яких слідів того, що на ньому спали всю ніч. Цей ефект називається Memory Foam.

безпружинний матрац

Різновиди матеріалів, що застосовуються як наповнювачі безпружинних матраців:

  • Кокосове волокно. Цей вид матеріалу забезпечує наявність ортопедичних властивостей спального виробу. Завдяки жорсткій структурі койри, матраци, виготовлені на її основі, демонструють значну довговічність та високу міцність. Також варто відзначити той факт, що койра не вбирає запаху, тому ваш виріб не зможе ввібрати неприємні запахи поту і пилу, навіть після тривалої експлуатації.
  • Латекс натурального походження Це саме той фаворит, який дозволяє спальній поверхні запам’ятати становище людини на матраці. Функціональні властивості матеріалу дозволяє маніпулювати з рівнем жорсткості, тому його основі створюються як м’які, і досить пружні вироби.
  • Штучні матеріали (пінополіуретан, штучний латекс, поролон). Матраци виконані на такій основі є найдоступнішими аналогами. Дані вироби відрізняються доступною ціною і середніми показниками жорсткості.

Безпружинні матраци та переваги їх використання:

Як говорилося раніше, однією з основних відмінних рис є абсолютна безшумність. Навіть незважаючи на те, що пружинний матрац перебуватиме в найвищому ціновому діапазоні, згодом пружини поступово зноситимуться, тому кожна ночівля на такому виробі супроводжуватиметься появою неприємних скрипучих звуків. Безпружинним матрацам не страшна така проблема: немає пружин – немає проблем.

Відсутність жорстких компонентів усередині виробу дозволяє показувати високі анатомічні характеристики виробу. Внаслідок цього, ваш сон проходитиме виключно при максимальному комфорті та здоровому положенні тіла. Тому, у вас зніматиметься вся денна напруженість суглобів і затиснення м’язів. Правильне становище унеможливлює порушення кровообігу, оскільки навіть при інтенсивних перевертаннях з боку на бік під час сну, ви не зможете перетиснути собі кровоносні судини.

Якщо говорити про недоліки безпружинних матраців, то перше що спадає на думку, це їхня вартість. У порівнянні з іншими аналогами спальних виробів, ціна представленого типу знаходиться у вищому ціновому діапазоні. Ще один важливий момент полягає в обмеженому граничному навантаженні на одне спальне місце (100 кг).

Спираючись на все сказане вище можна сміливо сказати, що безпружинні матраци від Магдек — це висока якість і максимально комфортний сон. Кожен вид представленого спального виробу повністю виправдовує свою вартість до останньої копійки. Сон на такій поверхні завжди проходитиме в затишній та здоровій атмосфері. Оптимальний вплив матеріалу наповнювача на кожну з ділянок тіла людини забезпечить здорове становище хребта та всіх кінцівок. У такому стані ви відразу розслабитеся і зможете заснути глибоким спокійним сном.

Безпружинні матраци виключать ваш недосип, дозволивши повноцінно виспатися в максимально комфортних умовах.