Чекаємо на відповідні кроки від партнерів — Зеленський про нову військову допомогу

У вечірньому відеозверненні 10 травня президент України Володимир Зеленський повідомив, що українські дипломати активно працюють із партнерами для отримання нових оборонних пакетів, на робочому рівні вже є нові рішення.

За його словами, необхідно більше захисту для неба України, більше можливостей для оборони та руху на землі.

«Провів сьогодні кілька нарад, де ми обговорювали це все. І очікуємо вже найближчим часом на відповідні кроки від партнерів», — зазначив Зеленський.

Також він наголосив, що не можна забувати про те, що кожен день присутності росіян в Україні дає їм можливість думати, що в них щось вийде.

«Маємо повернути свободу, безпеку та Європу на всю українську землю. Ми це зробимо. Не залишимо ворогові жодного клаптика нашої землі — ніде тиранія не пануватиме», — сказав президент.

Україна хоче зробити цю війну останньою у світі і зробить це, заявив глава держави Володимир Зеленський, виступаючи в Міжнародному кримінальному суді в Гаазі в Нідерландах.

У Нідерландах президент України Володимир Зеленський зустрінеться з прем’єр-міністром Марком Рютте та з прем’єр-міністром Бельгії Александером де Кроо.