Директор ЦРУ таємно відвідав Київ — The Washington Post

Директор Центрального розвідувального управління США Вільям Бернс таємно відвідав Київ наприкінці минулого тижня та зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським. На зустрічі обговорювали наступальні плани Росії та постачання озброєння. Про це повідомляє The Washington Post з посиланням на джерела.

Зазначається, що Бернс прибув в Україну, щоб поінформувати Зеленського про свої очікування щодо військових планів Росії на найближчі тижні та місяці.

За даними джерел, Зеленський і представники української розвідки обговорювали, як довго Україна може розраховувати на продовження допомоги з боку США й Заходу після того, як республіканці отримали більшість у Палаті представників Конгресу. Бернс відзначив «гостроту моменту» на полі бою. Водночас він визнав, що в якийсь момент отримати допомогу буде важче.

Після зустрічі з Бернсом «у Зеленського та його помічників склалося враження, що підтримка Києва з боку адміністрації Байдена залишається сильною, і 45 мільярдів доларів екстреного фінансування для України, ухвалених Конгресом у грудні, вистачить щонайменше до липня або серпня».

Також, за даними джерел, зараз Київ менш упевнений у перспективі ухвалення Конгресом ще одного багатомільярдного пакета додаткової допомоги, як це було минулої весни.

Читайте також:

США оголосили про виділення нової партії озброєнь, що включає бронетехніку

Нагадаємо, Бернс був в Україні під час ракетної атаки російських військ 15 листопада. Він провів зустріч із Зеленським.

Дивіться також: