Для чого мешканці Костянтинівки дотують міську стоматологічну лікарню

Бюджет міста наповнюють його мешканці, які зі своїх податків чесно сплачують їх в казну в надії, що їм знайдуть належне застосування. Для контролю за використанням цих надходжень існує багато контролюючих органів ,які належно мають слідкувати за цими процесами. Також народ обирає міських депутатів і міського голову. А для звичайних людей які мають активну громадську позицію існує інструмент, як запит на публічну інформацію. Журналісти нашого видання зацікавились роботою міської стоматологічної лікарні.

Хочу нагадати, що комунальне некомерційне підприємство має назву    «Міська стоматологічна поліклініка Костянтинівської міської ради» Де ми з Вами сплачуємо свої гроші за надання нам послуг, які ми з Вами там отримуємо. Зауважень до роботи лікарів не виникає. Колектив працює злагоджено і професійно. Все робиться якісно. Але ми звернули увагу на облік коштів і щоденний обіг, який там проходить. Судячі з того що  люди вирішили заробляти гроші на своє утримання, зробили перелік платних послуг для населення , все класно організували, майже як треба, але при цьому ще і потребують грошей на своє утримання з міського бюджету. (додаємо таблицю плану використання бюджетних коштів) у місті Костянтинівка на утримання стоматологічної лікарні. А от про надходження до міського бюджету від отримання грошей за надання послуг населенню ми не змогли дізнатися. Також начальник міського фінансового управління в місті Костянтинівка Т.В. Кукліс зазначає, що власні надходження підприємства не обліковуються на рахунках Управління державної казначейської служби України у місті Костянтинівка і не є бюджетними коштами.

Говорячи про належний менеджмент управління і належне врядування і враховуючи , що в місті Костянтинівка був обраний мер і новий депутатський корпус то платники податків, які наповнюють бюджет міста Костянтинівка, нарешті побачать контроль на використання цих коштів і справедливого розподілення  їх в напрямках, які потребують дійсно соціального захисту.  Треба ретельно все проаналізувати і зробити висновки відповідним органам і дати свою оцінку.  Пильнуйте друзі за своїми грошима, контролюйте процеси, які відбуваються в місті, допомагайте меру і депутатам виконувати свою роботу належно, інформуйте про можливі порушення і в інших напрямках життєдіяльності нашого міста,і в інших комунальних підприємствах, тоді і школи і дитячі садочки будуть менше закриватися. І не забувайте, що Ви маєте повне право на такі дії. Будьте щасливі і живіть багато.