Для комфорту пасажирів: у Покровську встановлюють нові зупинкові павільйони

У липні на сесії Покровського міської ради було виділено 152 тис. Гривень на придбання 8 зупиночних комплексів. Вчора фахівці КП «Покровскавто» змонтували перший з них. Оновлена ​​зупинка з’явилася навпроти загальноосвітньої школи №9 по вулиці Відродження. Про це повідомляє прес-служба Покровського міської ради.

Крім того, зупинкові павільйони будуть встановлені по вулиці Шмідта (р-н ДИНАСОВИЙ заводу), Затишна (р-н ринку «Лазурний»), Володимирська (р-н магазина «Анві»), Степана Бовкуна (р-н ринку), Центральна (р-н автошколи). Нова зупинка також з’явиться в селі Надеждинка.

За словами начальника транспортного відділу Юлії Остапчук, місця розташування павільйонів для очікування громадського транспорту визначені рішенням виконавчого комітету з урахуванням отриманих заявок від жителів громади.

«У серпні поточного року транспортний відділ провів тендер на закупівлю восьми павільйонів. Вартість одного — 19 тис. Гривень. Крім металевої конструкції, а також передбачена установка антіпарковочних стовпчиків і вимощення навколишньої території плиткою », — зазначила Юлія Остапчук.

Закінчити роботи по монтажу нових зупиночних павільйонів фахівці КП «Покровскавто» планують вже до кінця вересня. У наступному році ця робота буде продовжена.