Донецьк, Луганськ і не тільки: Головні події 22 червня

Політика

Президент України Володимир Зеленський повідомив , що розвідка отримала інформацію про те, що РФ розглядає сценарій терористичного акту на Запорізькій атомній станції – терористичний акт із викидом радіації.

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков заперечує підготовку Росією теракту на Запорізькій АЕС.

Права людини

В окупованому Луганську військовополоненому Євгену Соколову присудили 15 років колонії суворого режиму. У Слідчому комітеті РФ стверджують, що стрілець 2 взводу резервної роти військової частини 3035 року Нацгвардії України кинув гранату в будинок мирних жителів при відході з міста Рубіжне Луганської області.

Суспільство

Число загиблих внаслідок прориву Каховської ГЕС та масштабного підтоплення територій на підконтрольному РФ лівому березі Херсонської області зросло до 46.

Бойові дії

Міст на адміністративному кордоні між Херсонською областю та Кримом поблизу Чонгару пошкоджено ракетним обстрілом з боку ЗСУ.

У «СЦКК ДНР» заявили, що внаслідок обстрілу у Горлівці загинула жінка та поранено чоловіка. Пошкоджено 10 житлових домобудов у Київському та Куйбишівському районах Донецька, Микитівському районі Горлівки.

Новини Донбасу у відеоформаті:

Дякуємо, що читаєте! Підписуйтесь щоб бути в курсі новин.

Більше інформації про війну, геополітику та гуманітарну ситуацію в розсилці від журналіста Олексія Мацукі.