Донецьк, Луганськ і не тільки: Головні події 6 жовтня

Суспільство

Російський уряд затвердив особливий порядок в’їзду до Росії для громадян України, які прибувають з інших країн із 16 жовтня. Тепер громадяни України зможуть в’їжджати до Росії тільки через автомобільний пункт пропуску «Лудонка» у Псковській області та повітряний пункт, розташований у московському аеропорту Шереметьєво. Такий захід спрямований на «забезпечення безпеки росіян».

Російська окупаційна армія зараз утримує у полоні близько півтисячі мешканців Мелітополя у Запоріжжі, повідомив мер окупованого міста Іван Федоров.

Права людини

Суд в Криму засудив громадянина України Сергія Цигіпу до 13 років колонії суворого режиму. Його звинувачують у передачі інформації про російських військових, їх пересування та техніку.

Мешканку Донецька Тетяна Пухно звинуватили у зборі даних про Старобешівську ТЕС нібито за завданням СБУ. Силові служби окупантів оголосили Пухну «офіційну пересторогу про неприпустимість дій».

Бойові дії

В угрупуванні «ДНР» заявили про поранення чоловіка в Донецьку під час обстрілу, а також пошкодження будинків у Горлівці.

За попередніми даними, російська система протиповітряної оборони знову знищила свій винищувач у районі Маріуполя. Літак, що зазнав катастрофи, лежить недалеко від Володарської траси. Перед цим у захопленому РФ Маріуполі місцеві жителі повідомляли про роботу ППО.

Новини Донбасу у відеоформаті:

Дякуємо, що читаєте! Підписуйтесь щоб бути в курсі новин.

Більше інформації про війну, геополітику та гуманітарну ситуацію в розсилці від журналіста Олексія Мацукі.