Допомога при народженні дитини: Кабмін схвалив зміни для тих, хто за кордоном

Українці, у яких під час тимчасового перебування за кордоном з’явилася дитина, зможуть дистанційно подати документи на призначення допомоги при народженні. Про це повідомляє пресслужба Кабміну.

Зазначається, що на засіданні уряду ухвалено комплексну постанову. У документі врегульовано питання соціальних виплат на дітей батькам, які через війну виїхали за кордон.

«До ухвалення цієї постанови жінки, які народили дитину за кордоном, могли лише після повернення в Україну отримати допомогу. Адже для цього була потрібна фізична присутність: потрібно було особисто звернутися до органу соціального захисту населення», — наголосили в Кабміні.

Там додали, що тепер передбачено можливість відправляти одним із батьків, який тимчасово перебуває за кордоном, заяву на призначення допомоги до органу соцзахисту в Україні за своїм зареєстрованим місцем проживання. Разом із заявою батько чи мати повинні надіслати видані компетентними органами країни перебування та легалізовані в установленому порядку документи, що засвідчують народження дитини.

Читайте також:

«Новини Донбасу» у Telegram — лише найважливіше. Підписуйтесь!