Генштаб ЗСУ повідомив про найскладніші напрямки на східному фронті

Окупанти зосереджують основні зусилля на веденні наступальних дій на декількох напрямках: Бахмутському, Лиманському, Авдіївському та Шахтарському.

Про це повідомляє Генштаб Збройних Сил України.

На Куп’янському та Лиманському напрямках наступальні дії продовжуювались в районах населених пунктів Білогорівка (Луганська область) та Спірне (Донецька область), але успіху ворог не мав. Також окупанти здійснили артилерійські обстріли районів населених пунктів поблизу лінії зіткнення. Серед них — Дворічна, Куп’янськ, Крохмальне (Харківська область), Макіївка, Кремінна, Діброва, Білогорівка (Луганська область) та Сіверськ і Роздолівка (Донецька).

На Бахмутському напрямку противник намагається знову і знову оточити місто Бахмут. Протягом доби українські військові відбили атаки в районах населених пунктів Васюківка, Дубово-Василівка та Бахмут (Донецька область). Російських обстрілів зазнали райони населених пунктів, що поряд з районом ведення бойових дій, а саме: Оріхово-Василівка, Федорівка, Дубово-Василівка, Бахмут, Іванівське, Ступочки, Кліщіївка, Курдюмівка, Озарянівка, Диліївка, Майорськ та Північне (Донецька).

На Авдіївському та Шахтарському напрямках противник атакував позиції наших військ поблизу населених пунктів Красногорівка, Кам’янка, Авдіївка, Мар’їнка та Побєда — успіху не мав.