Головні події в окупації 11 листопада

Деокупація

Збройні сили України сьогодні визволили Херсон. У центрі зібралися мешканці міста з українськими прапорами та символікою.

Однак влада поки що не рекомендують повертатися на звільнені території Херсонщини, оскільки російські війська продовжують обстріл інфраструктури.

У місті ще лишилися російські військові, їм пропонують здатися. У ГУР МОУ запевнили, що у разі добровільної здачі в полон Україна гарантує збереження життя та безпеку.

Прокремлівський воєнкор Олександр Коц із Херсона повідомив про руйнування двох прольотів Антонівського мосту в районі Херсона.

Українські військові звільнили від російської окупації всю територію Миколаївщини, окрім Кінбурнської коси.

У звільнених від окупантів населених пунктах Донецької області виявили 120 стихійних поховань.

Політика

На підконтрольному угрупуванні “ДНР” території провели кадрові перестановки у складі так званого “уряду”. «ДНР» змінила вісім своїх «чиновників».

Суспільство

Росія збирається у 2023 році видати атестати без іспитів випускникам шкіл, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей.

В окупованому Маріуполі у тестовому режимі розпочав мовлення телеканал «Маріуполь 24».

Бойові дії

На основі відкритих джерел російська служба ВВС спільно з виданням “Медіазону” з’ясували , що станом на 11 листопада в Україні загинуло понад 8712 російських військовослужбовців.

У угрупуванні «ДНР» заявили , що сьогодні в Донецьку в ході обстрілу постраждали двоє людей.

Новини Донбасу у відеоформаті:

Дякуємо, що читаєте! Підписуйтесь щоб бути в курсі новин.

Більше інформації про війну, геополітику та гуманітарну ситуацію у розсилці від головного редактора українського телеканалу іноземного мовлення FREEДOM Олексія Мацукі.