Керівника Маріупольського морського порту підозрюють у багатомільйонній розтраті

В.о. директора Маріупольського морського торговельного порту Ігор Барський. Фото з відкритих джерел

Виконувачу обов’язків директора Маріупольського морського порту повідомлено про підозру у розтраті 11,6 млн гривень. Про це повідомила Донецька обласна прокуратура.

За інформацією «Новин Донбасу», підозрюваним є Ігор Барський.

Зазначається, що у лютому 2022 року між «Маріупольським морським торговельним портом» та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір про додаткові роботи з будівництва спеціалізованого перевантажувального комплексу зернових вантажів.

Після початку повномасштабної війни виконувач обов’язків директора порту Ігор Барський сплатив підрядній організації невідпрацьовані договором кошти.

«Добре знаючи, що будівництво на підприємстві в умовах активних бойових дій не буде проводитися, чиновник дав вказівки підлеглим працівникам готувати фіктивні документи. При цьому їх оформляли «заднім числом» вже після закінчення термінів дії договору», — заявили в прокуратурі.

З жовтня по грудень 2022 року підрядник незаконно отримав від держпідприємства понад 11,6 млн гривень.

Барському повідомлено про підозру у розтраті чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненого в умовах воєнного стану, у особливо великих розмірах.

Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу підозрюваному.

Читайте також:

«Новини Донбасу» у Telegram — лише найважливіше. Підписуйтесь!