Командир бойовиків визнав, що ЗСУ проводять контратаки під Вугледаром

Під Вугледаром ніч минула без особливої активності з обох боків, істотних змін в ситуації немає. Про це заявив командир батальйону «Восток» так званої «народної міліції ДНР» Олександр Ходаковський.

«Під ранок ЗСУ застосували HIMARS по селу Степове, вважаючи, що там розташований великий вузол управління, і намагаючись ускладнити нашу роботу. Поки тактика противника побудована на тому, щоб відсікати наші передові групи, що вклинилися в його оборону максимально глибоко, артилерійським вогнем із періодичними контратаками», — заявив Ходаковський.

Він додав, що контратаки ЗСУ являють собою спроби невеликих груп відбити будь-яку із зайнятих окупантами позицій.

У зведенні Генштабу ЗСУ зазначено, що минулої доби українські військові відбили атаки російських сил у районах 11 населених пунктів на Донбасі, у тому числі і у Вугледарі.

Учора Ходаковський говорив про те, що в ситуації на фронті поблизу Вугледара немає «критичних змін». Раніше він повідомляв, що на Вугледарському напрямку — активізація бойових дій, оскільки окупаційним військам «дано жорсткий наказ: на захід». Однак визнавав, що виражених результатів у окупантів немає.

Про посилення тиску російських сил на Вугледарському напрямку напередодні заявили в Міноборони України.

Дивіться також: