Командир елітної бригади ЗС РФ загинув під Вугледаром

На війні, яку веде РФ проти України, загинув російський топофіцер — полковник Сергій Поляков, який командував 14-ю окремою бригадою спеціального призначення ЗС РФ. Це сталося під Вугледаром.

Повідомлення про його загибель з’явилися в соцмережах 2 лютого. Разом із полковником загинув щонайменше ще один російський військовослужбовець — Іван Мариков, про що також писали в соцмережах. За яких обставин і де саме це сталося, не повідомлялося, лише зазначалося, що полковник виконував «бойове завдання».

Пізніше в телеграм-каналах з’явилися повідомлення, що командир 14-ї окремої бригади спецпризначенців Збройних сил РФ загинув у ніч із 2 на 3 лютого на Вугледарському напрямку.

Зазначимо, що полковник Поляков командував спецпідрозділом, який виконував «бойові завдання» з першого дня повномасштабного вторгнення. У російській армії цей спецпідрозділи вважається елітним і підпорядковується Головному розвідувальному управлінню Росії. У бригади були мінімальні втрати в усіх військових діях — крім війни проти України.

У травні минулого року в Ізюмі Харківської області загинув підполковник бригади Альберт Карімов.

Нагадаємо, генеральний секретар Федерації карате кіокушин Росії Сергій Увицький був убитий на Донбасі, він брав участь у війні проти України на боці окупаційних військ.