Країна-агресор готує нову мобілізацію

Рф хоче відновити боєздатність і наступальний потенціал своєї армії. Відтак, керівництво армії загарбників декларує намір створити купу нових військових формувань, серед яких:

  • десантні полки;
  • дивізії;
  • механізовані бригади.

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький повідомляє, що є дані про намір країни-агресора здійснити нову хвилю мобілізації.

Він розповів, що кремль планує мобілізувати кілька сотень людей. Це потрібно москві для того, щоб втримати те, що рф окупувала, а також для того, щоб мати змогу продовжувати тиск на Україну. Але для цього ворогу потрібен час на підготовку нових мобілізованих.

Скібіцький також зазначив, що масова мобілізація не дуже підходить рішенням путіна, однак у нього немає іншого виходу. За його словами, рф вже прийняла низку законів і нормативних актів, які посилюють покарання за неявку у військкомат та ухилення від мобілізації. Також, країна-агресор збільшила призовний вік, а повістку чоловіки в росії можуть отрмати просто на електронну пошту.

Також він нагадав, що росіянам, які не вчиняли воєнних злочинів та не хочуть брати участь у війні проти України, гарантовано захист в межах проекту для добровільної здачі в полон «Хочу жить».