«ЛНР» переводить навчальні заклади на дистанційне навчання

Окупаційна «влада» Луганщини розглядає можливість запровадження дистанційного навчання в навчальних закладах регіону після випадків обстрілу. Про це повідомляє ТАСС із посиланням на джерело.

Оновлено. Пізніше у «міністерстві освіти та науки ЛНР» підтвердили, що освітні організації Луганська з 16 травня переходять на дистанційне навчання.

Водночас відвідування дитячих садків та шкіл «рекомендовано передбачити за особистою заявою батьків».

Формат проведення сесій у «вишах» буде визначено після 22 травня 2023 року.

Telegram-канал «МЛНР Live» пише з посиланням на власні джерела, що Луганський «державний медичний університет» та Політехнічний коледж вже прийняли рішення перейти на дистанційку.

Крім того, стало відомо, що без пояснення причин на дистанційний формат роботи переклали Луганську академію внутрішніх справ.

Також повідомляється, що в деяких школах тимчасово окупованого Луганська також було порушено це питання.

Сьогодні вдень у центрі Луганська стався вибух — постраждали семеро людей, зокрема й «міністр внутрішніх справ ЛНР» Ігор Корнет. За попередніми даними, у приміщенні перукарні на вулиці Демьохіна вибухнула граната.

Четверо постраждалих, серед яких сімнадцятирічний підліток та Корнет, перебувають у тяжкому стані. При цьому, як повідомили ТАСС у правоохоронних органах, внаслідок замаху на Корнета загинув перехожий.