«ЛНР» встановила правила переходу «безгоспної» нерухомості у свою власність

Голова угрупування «ЛНР» Леонід Пасічник встановив своїм «указом» особливості набуття так званого права власності на «безгосподарну» нерухомість на території окупованої частини Луганської області. Відповідний «документ» було опубліковано на його сайті.

Наразі «посадові особи» угруповання «ЛНР» можуть звернутися до так званого суду з вимогою про визнання права муніципальної власності на безгосподарні будівлі, споруди (за винятком лінійних об’єктів), приміщення, об’єкти незавершеного будівництва, які не мають власника чи власник яких їм невідомий, або від права власності, на які власник відмовився.

Встановлюється, що «виконавчий орган має право звернутися до суду з вимогою про визнання права державної власності на перераховані вище об’єкти після трьох місяців з дня їх постановки на облік як безгосподарні нерухомі речі».

У той же час об’єкти, призначені для електро-, газо-, тепло- та водопостачання після трьох місяців, будуть автоматично передані у власність угруповання «ЛНР», а визнання права «державної власності» на такий об’єкт не вимагається.

Раніше такі «правила» встановило й угруповання «ДНР».