Маріуполь

Маріуполь: лікарні міста переповнені пораненими росіянами, місцевих не приймають

Жителі міста Маріуполь повідомляють, що в медицинських установах окупаційна влада вводить нову практику. Оскільки всі стаціонарні відділення лікарень забиті пораненими окупантами, мешканців Маріуполя до стаціонару відтепер приймати не будуть.

Як повідомляють місцеві, жінка привезла свого чоловіка із гострою серцевою недостатністю до лікарні, де його оглянули лікарі. Вони сказали, що це, напевно, інфаркт. Однак на стаціонарі чоловіка не залишили, а лише виписали ліки і відправили на домашнє лікування. Дружина вмовляла залишити чоловіка під наглядом лікарів, однак у відповідь почула, що місць немає.

Інші жителі Маріуполя розповідаюсть, що відтепер у лікарнях працюють лікарі сумнівної «якості». Так, нещодавно у поліклініці на «Будівельників» з’явилася нова завідувачка, яка понад 10 років тому недовго працювала в цій поліклініці, тому що «так добре вчилася».

Як виявилося, всі ці десять років жінка працювала у системі охорони здоров’я і ніяк не буда пов’язана з медичною практикою. Таким чином, в  «днр» відчувається велика проблема з медичними кадрами. «Скоро, напевно, досвідчених м’ясників із ринку братимуть до хірургічних відділень!» — пишуть місцеві.

Також жителі Маріуполя жалкують, що цю жінку не призначили завідувати стаціонаром, де лікують загарбників.

ДНР

ДНР (Донецька Народна Республіка) — це назва однієї з двох відокремлених територій на сході України, яка оголосила себе незалежною державою в 2014 році. Іншою відокремленою територією є Луганська Народна Республіка (ЛНР). Обидві ці республіки оголосили незалежність під час подій, які призвели до конфлікту на сході України, який часто називають «війною в Донбасі».