Маріуполь став досяжною ціллю для українських захисників

Відтепер захисники України мають можливість атакувати окупантів у Маріуполі.

Про це повідомила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк, — передає Маріупольська міська рада.

«На цьому етапі ми можемо тільки констатувати, що віддаленість — це дуже відносне поняття. Те, що вважається настільки віддаленим, що недосяжне, не завжди таким є. Напрямок Маріуполя вже не є для нас абсолютно недосяжним», — сказала вона.

Серія вибухів в окупованому Маріуполі та навколо нього свідчить про те, що Збройні Сили України мають ресурси для демілітаризації БК ворога на тимчасово захопленій ним території.

New York Times раніше публікував інформацію, що росіяни перетворили Маріуполь на один зі своїх найважливіших гарнізонів через те, що Збройні Сили України не могли здолати ворожі цілі на такій відстані.
«Але тепер ситуація змінилася. Окупанти серйозно занепокоїлися через низку ударів по місцях дислокації свого особового складу та техніки», — повідомили в міськраді.

Нагадаємо, що останнім часом «бавовна» в окупованому Маріуполі стала частою. Двадцять третього лютого 2023 року в місті зафіксовано декілька вибухів. Повідомлялось про 3 вибухи в районі заводу Ілліча (Кальміуський район). Швидше за все, було влучання по ворогу, оскільки на небі не було слідів роботи ППО росіян. Після вибухів окупанти підняли в повітря свої літаки.