Міноборони запускає мобільний застосунок «Резерв+» для військовозобов’язаних, призовників та резервістів

Додаток «Резерв+»

Завтра, 18 травня, набуває чинності оновлений закон про мобілізацію, і Міноборони запускає мобільний застосунок «Резерв+» для військовозобов’язаних, призовників та резервістів. Про це повідомило оборонне відомство у Telegram.

«Це означає, що відзавтра всі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів — до 16 липня включно, повинні оновити свої облікові дані. Під час оновлення даних направлення на ВЛК не видаватимуться. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом. Оновити дані можна будь-яким із наступних зручних для вас способів. Онлайн — через застосунок «Резерв+»», — пояснило Міноборони.

Застосунок буде доступний для завантаження на смартфонах через  App Store і Google Play Market з 18 травня.

У міністерстві уточнили, що «Резерв+» надає змогу оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі «Оберіг». Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних.

Після оновлення даних у програмі з’явиться можливість побачити інформацію з реєстру «Оберіг» щодо себе. Також оновити дані можна офлайн у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні.

Зазначається, якщо військовозобов’язаний оновлюватиме дані через ТЦК, окрім самої виписки з реєстру, він також матиме відповідну позначку у військовому квитку.

Читайте також:

Електронний кабінет військовозобов’язаного: як працюватиме та що потрібно знати

З 18 червня у застосунку «Резерв+» також з’явиться QR-код, відсканувавши який представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про статус військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

Раніше, 11 квітня 2024 року, Верховна Рада України ухвалила закон про мобілізацію № 10449. А 16 квітня Президент України Володимир Зеленський підписав його.

Нагадаємо, «Новини Донбасу» вже писали про електронний кабінет військовозобов’язаного, про те, як він працюватиме та що потрібно знати призовникам.

Переможемо цензуру разом!

Як читати «Новини Донбасу» на окупованих територіях