На Донбасі є потужний результат, хоча точаться жорстокі бої — Зеленський

На Донбасі є потужний результат, хоча точаться жорстокі бої. Про це у вечірньому відеозверненні розповів президент України Володимир Зеленський.

Президент подякував європейським партнерам за десятий пакет санкцій проти військової промисловості, фінансового сектору та пропагандистів РФ.

«Глобальний центр сили та сміливості зараз тут, в Україні, саме в наших людях, які захищають нашу державу. Які захищають нашу землю, нашу Донеччину, нашу Луганщину, всі наші землі, де тривають дуже жорсткі й болісні бої. Я дякую кожному нашому воїну, всім, хто стійко, сильно, сміливо захищає наші позиції на Донбасі, знищує ворога. І за такий потужний результат на сході. Результат на сході — щоб, як наслідок, ми мали результат на всіх інших напрямках», — сказав Зеленський.

Він відзначив бійців 56-ї окремої мотопіхотної бригади та 77-ї окремої аеромобільної бригади за героїзм, результативність на Бахмутському напрямку.

«Артилеристи 55-ї бригади «Запорізька Січ», морпіхи 35-ї окремої бригади імені контрадмірала Остроградського, піхотинці 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Гандзюка та 72-ї окремої бригади імені Чорних Запорожців, а також десантники 79-ки — усі на Донбасі — я дякую вам, хлопці, за гідну відсіч ворогові!», — наголосив Зеленський.

Читайте також:

На околиці Бахмута підірвано дамбу, бойовики «Вагнера» заявляють про захоплення Ягідного

Дивіться також: