Очільник СБУ прокоментував масові обшуки

Сьогодні Служба безпеки України разом із колегами по силовому блоку проводить низку масштабних оперативно-слідчих заходів, спрямованих на боротьбу із внутрішнім ворогом. Про це заявив очільник СБУ Василь Малюк.

За його словами, йдеться про відпрацювання осіб, які своїми діями шкодять безпеці держави у різних сферах: зрадників України та агентів російських спецслужб; представників організованої злочинності; посадових осіб, чиновників та корупціонерів, які підривають економіку країни та стабільне функціонування оборонно-промислового комплексу. У межах відкритих проваджень у різних регіонах України проходять десятки обшуків та вручення підозр фігурантам справ.

«Ми виконуємо завдання, поставлене президентом України Володимиром Зеленським, і синхронно завдаємо глобального удару по внутрішньому ворогові. І яскраве свідчення цього — масові обшуки, вручення підозр та затримання зловмисників різного калібру. Це лише перший етап комплексної та системної роботи, яку вже проводить Служба безпеки», — наголосив Малюк.

Він додав, що СБУ інформує суспільство про результати сьогоднішніх заходів і з огляду на великий обсяг матеріалів продовжить це робити і найближчими днями.

Читайте також:

Кабмін звільнив керівництво митниці — нардеп

Нагадаємо, сьогодні в Україні масово проводяться обшуки, зокрема у чиновників Міноборони.