Окупанти

Окупанти обстріляли Харків з території бєлгорода

Окупанти атакували Харків ракетами С-300 з бєлгорода. Про жертви поки що не повідомляється.

Армія країни-терориста завдала ударів по Харкову з території Бєлгорода. Попередньо, били із ЗРК С-300.

Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«Окупанти завдали ударів, попередньо — із ЗРК С-300 з території Бєлгорода. На цю хвилину — без постраждалих», —  повідомив Синєгубов

За його словами, інформація щодо руйнувань у Харкові та області уточнюється.

«Не покидайте укриттів до відбою повітряної тривоги!» — резюмував Синєгубов.

ЗРК С-300

Зенітно-ракетний комплекс (ЗРК) С-300 є російською системою протиповітряної оборони, розробленою для захисту від атак повітряних цілей. Система була створена для нейтралізації різних видів повітряної загрози, включаючи літаки, крилаті ракети і балістичні ракети.

Основні характеристики ЗРК С-300:

  1. Дальність дії: С-300 має різні модифікації з різною дальністю дії. Деякі модифікації можуть забезпечувати захист на відстані сотень кілометрів.
  2. Типи ракет: Система використовує різні типи ракет для боротьби з конкретними типами цілей. Це може включати ракети середньої та далекої дії.
  3. Множинна цільова обробка: С-300 здатний виявляти та відстежувати багато цілей одночасно, а також забезпечувати велику кількість вогневих пусків одночасно.
  4. Автономність: ЗРК може працювати в автономному режимі або в інтеграції з іншими системами протиповітряної оборони.
  5. Висока швидкість: Ракети, які використовуються системою, можуть рухатися з великою швидкістю, що робить їх важкими для перехоплення.

ЗРК С-300 застосовується як в російському озброєнні, так і експортується в інші країни. З її допомогою можна створити ефективну оборонну систему протиповітряної оборони, забезпечуючи захист від різноманітних аерозагроз.