Окупанти

Окупанти скинули авіабомби на Сумщину

Дев’ятого лютого, по обіді, окупанти нанесли удари керованими авіабомбами по одному з населених пунктів Сумського району.

Внаслідок цього загинули троє людей, ще четверо отримали поранення.

Про це повідомили у ОВА.

Пошкоджено приватні будинки, територію фермерського господарства та складське приміщення.

Повідомляється, що скинуто було 7 авіабомб.

Зазначимо

Авіабомба — це вибуховий пристрій, який призначений для використання з літака або іншого повітряного судна. Ці бомби розрізняються за розмірами, конструкцією та призначенням. Авіабомби використовуються в різних військових ситуаціях та призначені для руйнування або ураження цільових об’єктів, таких як військові об’єкти, інфраструктура чи жива сила противника.

Сумщина під час повномасштабного вторгнення рф

24 лютого 2022 року росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, включаючи Сумську область.

Частина Сумщини була окупована російськими військами протягом близько місяця. Окупанти вчиняли злочини проти мирного населення, грабували та руйнували будинки, вбивали людей.

Збройні сили України звільнили Сумську область від окупантів на початку квітня 2022 року.

Однак обстріли прикордонних громад Сумської області з території рф тривають до цього дня.

Внаслідок війни Сумська область зазнала значних збитків. Пошкоджено та зруйновано багато будинків, інфраструктурних об’єктів, підприємств. Загинуло багато людей.

Наразі в Сумській області проводиться робота з відновлення пошкоджених об’єктів та інфраструктури. Люди повертаються до своїх домівок. Влада області робить все можливе, щоб допомогти людям, які постраждали від війни.