Окупанти

Окупанти: У ГУР повідомили, скільки їх наразі в Україні

Країна-агресор рф зосередила на території України понад 400 000 своїх солдатів.

Про це повідомив представник ГУР Андрій Юсов.

«Про повторення сценарію, який був у лютому 22 року, не йдеться. Але на окремих ділянках – так, ворог і далі намагатиметься проводити окремі наступальні операції», – резюмував Андрій Юсов.

Також на території нашої країни, за його словами, є велика кількість озброєння росії. При цьому нову зброю розконсервують та постачають на фронт.

Окупанти

Термін «окупанти» використовується для опису військових чи інших сил, які вторглися на територію іншої країни та фактично контролюють її без згоди чи дозволу законного уряду цієї країни. Окупація зазвичай включає в себе військову агресію, незаконну анексію та встановлення контролю на окупованій території.

Такий стан речей може виникнути внаслідок різних ситуацій, включаючи міжнародні конфлікти, військові вторгнення, анексії та територіальні конфлікти. Закон міжнародних конфліктів та міжнародне право регулюють, як ведеться поведінка окупантів та права окупованого населення. Зазвичай окупація викликає обурення та засудження з боку міжнародної спільноти, і її розв’язання може вимагати дипломатичних зусиль та врегулювання конфлікту.

Таким чином, термін «окупанти» використовується для опису іноземних сил, які контролюють територію іншої країни без її згоди та протистояння законного уряду цієї країни.