Потрібен гід для Gigafactory: згідно з рекламою, Tesla готує екскурсії німецьким заводом

Допитливим людям доведеться обійтися без частих польотів дронів над Gigafactory Tesla у Грюнхайді під Берліном, які були нормою з початку будівельних робіт: минулого тижня було оголошено, що вони тепер заборонені і що в майбутньому вони тільки будуть мати місце раз на квартал (для якого поки що немає дат). Тож небо над Giga Berlin, яке особисто затвердив генеральний директор Tesla Ілон Маск у квітні 2020 року, тепер замкнене. Але, можливо, щоб компенсувати це, є ознаки того, що скоро будуть доступні тури по самій Гігафабриці.

По темі: где придбати Тесла в Києві (https://tsk.ua/katalog-avto/)?

Гігафабричні тури для бренду
Досі Tesla, як мінімум, двічі відкривала свій завод з виробництва електромобілів у Німеччині для зацікавлених сторін: були організовані екскурсії на Giga Fest з Маском у жовтні 2021 року, а також на День доставки в березні 2022 року, на якому Генеральний директор також був присутній. Але спочатку це не стало звичкою. Навіть коли клієнти Tesla замовляли безпосередньо в Грюнхайді свою модель Y (https://tsk.ua/katalog-avto/model-y/) наприкінці 2022 року, їм не пропонували екскурсію виробничим об’єктом.
Але це може скоро змінитись. Тому що цього тижня користувач Reddit помітив те, що здається новим оголошенням про роботу, в якому Tesla шукає асоційованого члена для своєї команди «контенту та програм» на німецькій Gigafactory, приблизно, так званому, відділі зв’язків із громадськістю. Згідно з описом, ця посада орієнтована на екскурсії фабрикою, взаємодію із зацікавленими сторонами та підтримку решти команди. Більшість перерахованих завдань також належать до «програми відвідування заводу».
Згідно з оголошенням про вакансію, шукана людина має визначити можливості для підвищення впізнаваності бренду та його продуктів за допомогою турів німецькою гігафабрикою. З іншого боку, це має допомогти виявити потенційні проблеми та, за необхідності, повідомити про них керівництво команди.

По темі: купити Тесла Модель 3 в Україні можна тут (https://tsk.ua/katalog-avto/model-3/)!

Тесла США зараз без програми туру
В оголошенні не вказано, коли воно розпочнеться. Наступні екскурсії Tesla пройдуть 1 березня, але тільки для запрошених інвесторів на Gigafactory в Техасі, де пройде День інвестора. Поточні оголошення про схожі вакансії на заводах Tesla, крім німецької, в даний момент, схоже, не розміщуються. У минулому клієнти могли відвідувати головний завод у Фремонті, але це було перервано лише через переобладнання моделі Y, а потім через пандемію корони та ще не відновлено. «Ймовірно, через кілька місяців», — відповів генеральний директор Маск у середині 2021 року, коли його запитали, коли знову почнуться тури Фрімонтом, але німецька Gigafactory, ймовірно, буде першою.