Пригожин визнав, що російського наступу в Бахмуті немає

Голова ПВК «Вагнера» Євген Пригожин заявив, що українські війська продовжують тримати оборону Бахмута, тож про російський наступ на цьому напрямі мови немає. Про це пише його прес-служба.

«Треба сказати чітко, що противник нікуди не йде. У них організована оборона всередині міста, спочатку на залізниці, потім у районі багатоповерхівок західного кварталу міста. Потім, коли вони підуть із Бахмута, ми повністю видворимо всіх до останнього… Тому про жодний наступ поки, я вважаю, не йдеться», — сказав він.

Пригожин сумнівається, що російська сторона на цій ділянці фронту захищена флангами, та має «нормально організоване командування».

«Суровікіна не бачив давно, не знаю, чим він займається. І третє, це боєприпаси (ще один знак оклику). Коли ми вирішимо всі ці три питання, тоді можна куди завгодно йти. Решта не зараз», — йдеться у повідомленні прес-служби.

Він також спрогнозував, що під час відступу з міста українські військові займуть оборону на підступах до нього та у Часовому Яру, розташованому за кілька кілометрів на захід.

2 квітня бойовики ПВК «Вагнер» встановили російський прапор на будівлі міськради Бахмута, повідомив засновник групи Євген Пригожин.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський заявив, що російські загарбники слабшають і намагаються прикрити свої провали фейками про взяття Бахмута.