Пєсков спростував передачу Путіну проекту угоди з Україною перед самітом G20

Прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков спростував інформацію про те, що перед самітом G20 президентові РФ передали проект мирної угоди з Україною. Про це пише російське агентство «РІА Новини».

«Ні», – сказав представник Кремля, коментуючи інформацію, що поширилася.

Сьогодні «Українська правда» повідомила , що напередодні зустрічі лідерів країн G20 голові російської держави нібито передали план можливої угоди з Україною для прямих переговорів.

Суть пропозиції полягала в тому, що окуповані та вже анексовані території півдня та сходу країни повертаються до складу України, включаючи Донбас. Питання Криму відкладається на 7 років. Так само, як і розмови щодо вступу України до НАТО.

Раніше заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков згадав угоду, розробка якої тривала під час переговорів з Україною, організованих раніше. За його твердженнями, діалог між країнами було перервано з ініціативи України.

Згодом президент України Володимир Зеленський уточнив, що не вважає намір РФ у переговорах бажанням досягти миру. За його словами, Москва таким чином має намір отримати час для перепочинку у бойових діях.