Рада позбавила мандатів нардепів Королевської, Солода та Волошина

Верховна Рада припинила повноваження трьох нардепів від партії ОПЗЖ – Наталію Королевську, її чоловіка Юрія Солода та Олега Волошина. Про це повідомив народний депутат Ярослав Желєзняк.

За його словами, парламентарі проголосували за позбавлення мандатів цих осіб таким чином: Юрій Солод («за» 325 голосів), № 9040 – Наталія Королевська («за» 332 голоси), №9057 – Олег Волошин («за» 330 голосів).

Таким чином кількість депутатів в українському парламенті знизилася до 405.

23 січня січня LB.ua повідомило, що чотирьох нардепів від колишньої ОПЗЖ достроково позбавлять мандатів через наявність російських паспортів. Йшлося про Наталію Королевську, Юрія Солода, Олега Волошина та Олександра Пономарьова.

29 січня стало відомо, що Королевська та Солод написали заяви на складання депутатських мандатів. Насамперед журналісти «Української правди» з’ясували, що подружня пара нардепів після початку повномасштабної війни Росії проти України переїхала жити в Дубай.

За словами джерел «УП» в українській розвідці, Королевська була серед тих довірених осіб, кому тодішній лідер ОПЗЖ Віктор Медведчук — кум президента РФ Володимира Путіна — запропонував залишитися в Україні та чекати на окупацію, щоб одразу перехопити владу.