Республіка Корея допоможе Україні відновити енергосектор

Корейські інженерні та конструкторські компанії зацікавлені в інвестиціях в український енергосектор. Надалі Україна та Республіка Корея обговорять конкретні проєкти співробітництва з огляду на необхідність впровадження механізмів децентралізації генерації, а також систем обліку та розумного споживання електроенергії в Україні.

Про це повідомляє урядовий портал. Міністр енергетики України Герман Галущенко провів зустріч із корейською делегацією на чолі з Міністром землі, інфраструктури та транспорту Республіки Корея Вон Хі Рьонгом.

Глава Міненерго ознайомив представників корейської сторони зі станом енергетичної системи України та наслідками прицільних російських атак, яких зазнали енергетичні об’єкти.

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну з Республіки Корея надійшло 10 вантажів гуманітарної допомоги, у тому числі 20 резервних електростанцій та 5 мініекскаваторів, які використовуються, зокрема, у рамках масштабної ремонтної кампанії на енергетичних об’єктах.

Читайте также:

Збитки для екології внаслідок підриву Каховської ГЕС становлять понад мільярд доларів

Крім того, ПрАТ «Укргідроенерго» та Корейська корпорація водних ресурсів (K-water) уклали Меморандум, який передбачає співпрацю в експериментальному проєкті відновлення Каховської ГЕС.

Раніше станом на п’ятницю 25 серпня енергетики відновили генерацію пошкодженої прифронтової ТЕС, яка була зупинена через обстріл 24 серпня.

Читайте також:

«Новини Донбасу» у Telegram — лише найважливіше. Підписуйтесь!