Російського військового, який зачитав на камеру звернення до керівництва, відправили «на підвал для відмовників» у Зайцевому

Російські окупанти відправили «на підвал для відмовників» військовослужбовця, який раніше публічно поскаржився на військове керівництво. Про це повідомили Z-пропагандистка Анастасія Кашеварова та канал «Осторожно, новости».

У червні військовослужбовці 26-го танкового полку, 47-ї дивізії, які дислокуються на окупованій Луганщині, записали відеозвернення. Вони заявили, що командування відправляє їх зі шпиталів просто на виконання бойових завдань, хоча багато хто з них може пересуватися лише на милицях. Звернення зачитав Артем Шаріпов із Володимирської області.

Після публікації відео військовослужбовці домоглися відряджання в тил, – пише канал ASTRA, посилаючись на джерело.

Підвал, у якому утримують Шарипова, розташований в окупованому Зайцевому Донецької області.

Російські ЗМІ раніше писали, що у червні понад 20 військових зникли після в’язниці для «відмовників» у Зайцевому. Усі ці люди по-різному потрапили на фронт: хтось добровільно уклав контракт, когось мобілізували, а хтось записався на війну з колонії. Усі служили у різних військових частинах. Кожен із них відмовився йти на штурм наприкінці 2023 року, через що їх ув’язнили у Зайцевому. Потім їх усіх відправили на передову, після чого чоловіки перестали виходити на зв’язок.

У таких в’язницях російських військових намагаються змусити брати участь у смертельних штурмах.