Росіяни просунулися біля Очеретиного — DeepState

Просування військ РФ у районі Очеретиного. Карта DeepState

Ситуація на Авдіївському напрямку залишається дуже складною. Російські війська просунулися в районі населеного пункту Очеретине Донецької області. Про це повідомив український проєкт DeepState.

Також російські війська просунулися в Котлярівці.

Просування військ РФ у Котлярівці. Карта DeepState

Раніше ми писали, що голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін в ефірі національного телемарафону розповів, що у місті Очеретине триває активна фаза війни, у населеному пункті залишається 198 людей.

Військові аналітики зазначили, що ситуація навколо прориву в Очеретиному оголила низку проблем, зокрема, некомпетентність деяких спікерів, які підривають довіру до військово-політичного керівництва заявами, що на тлі візуальної присутності ворога в центрі селища видаються вкрай помилковими.

Своєю чергою, 115-та бригада ЗСУ виступила з відповіддю про важку ситуацію під Очеретиним Донецької області. У бригаді заявили, що не є відповідальними за крах оборони в районі цього населеного пункту.

«Звинувачення – хто винен або не винен –  встановлює лише комісія за результатами розслідування», — наголосили у бригаді. 

Читайте також:

«Новини Донбасу» у Telegram — лише найважливіше. Підписуйтесь!