Сервіс із компенсацій за пошкоджене війною житло запрацює у «Дії» з 10 травня — Шмигаль

Сервіс із компенсації коштів за пошкоджене внаслідок війни житло єВідновлення запрацює у «Дії» з 10 травня. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Отримані цільові кошти можна витратити на будівельні матеріали або послуги підрядника.

«Суму компенсацій визначить спецкомісія, а кошти зараховуватимуться людям на спецрахунок у банку. Пріоритетом у компенсації будуть учасники бойових дій, сім’ї загиблих військовослужбовців, мобілізовані в армію українці, багатодітні сім’ї та люди з інвалідністю», — розповів Шмигаль.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, затверджено порядок надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, викликаних збройною агресією РФ, з використанням електронної публічної послуги з відновлення.

Окремими категоріями об’єктів нерухомого майна у розумінні даного порядку є одноквартирні будинки, у тому числі відокремлені житлові будинки садибного типу, зблоковані будинки з окремими квартирами, що мають свій власний вхід з вулиці, котеджі та одноквартирні будинки типу, садові будинки, квартири (житлові приміщення) багатоквартирному будинку (якщо місця загального користування не пошкоджені).

Читайте також:

«Новини Донбасу» у Telegram — лише найважливіше. Підписуйтесь!