Шансів вижити у підвалі — немає: У поліції назвали кількість людей у Торецьку

Торецьк. Фото: поліції

У Торецьку залишається понад вісім тисяч мешканців, зокрема діти. Про це повідомляє ГУ Нацполіції у Донецькій області.

Поліцейські після обстрілів з боку окупантів виїжджають на місце та документують кожен воєнний злочин РФ. У поліції зазначають, що в районі, де напередодні було пошкоджено будинки, немає і не було військових об’єктів.

При влученні ракети С-300, наголошують правоохоронці, будинок повністю руйнується, і шансів вижити у людини, навіть у підвалі, немає.

Окрім того, росіяни знищують промислові підприємства. У місті другий тиждень розбирають завали на шахті після обстрілу. Ракета влучила в адмінбудівлю, через що вона частково завалилася. Під руїнами загинули диспетчер та медсестра.

Одна із робітниць шахти не потрапила під цей удар, але раніше втратила житло.

«В наш будинок влучила ракета. Повністю зруйновано 7, 8 та 9 поверхи. Наша квартира ціла, але доступ до неї та всіх речей заблокований, бо обвалився сходовий проліт», — розповідає жінка.

Нині її родина мешкає в іншому будинку. Взимку виживали без опалення, світла та води. Через обстріл мама й дочка майже не виходять із дому, зрідка роблять вилазки за продуктами та водою.

Охочих евакуюватися небагато, але поліцейські продовжують переконувати сім’ї у необхідності виїхати. За останні кілька тижнів у безпечніші місця евакуйовано близько 20 дітей.

Читайте також:

«Новини Донбасу» у Telegram — лише найважливіше. Підписуйтесь!