«Сінево» та ДБР вдалося домовитися: скасування арешту будівлі пройде через суд

«Сінево» та ДБР домовилися. Фото: Сінево

Мережа лабораторій «Сінево Україна» спромоглася досягти згоди з Державним бюро розслідувань (ДБР) у справі арешту будівлі лабораторії у Києві, арешт знімуть у судовому порядку. Про це пресслужба компанії повідомила «Новини Донбасу».

Зазначається, що в ході продуктивного діалогу з представниками ДБР, ними було підкреслено, що будь-який цілеспрямований вплив на діяльність компанії зараз чи в майбутньому під час роботи над кримінальним провадженням не був навмисним.

У спілкуванні з представниками «Сінево» правоохоронці заперечували будь-які наміри щодо блокування діяльності лабораторії, і запевнили у своїй підтримці та намірі сприяти швидкому розв’язанню питання арешту будівлі компанії у правовому полі.

«Наразі спільною метою компанії «Сінево Україна» і ДБР є якнайшвидше розв’язання проблеми й скасування арешту будівлі в судовому порядку. Компанія «Сінево Україна», вдячна ДБР за швидку та адекватну реакцію», — наголосили в компанії.

Нагадаємо, 27 лютого представники медичної лабораторії «Сінево» заявили, що можуть припинити свою діяльність внаслідок арешту, накладеного ДБР на будівлю головного офісу.

Пізніше у ДБР уточнили, що жодних слідчих дій щодо медичного підприємства не проводилося.

Читайте також:

«Новини Донбасу» у Telegram — лише найважливіше. Підписуйтесь!