ССО вразили російську станцію Р-416ГМ: вперше в історії війни

СЗГ ідентифікували російську цифрову радіорелейну станцію Р-416ГМ.Фото: соцмережі

Українські військовослужбовці знищили російську цифрову радіорелейну станцію Р-416ГМ. Це сталося вперше за час війни. Про це повідомили у пресслужбі Сил спеціальних операцій (ССО).

«Оператори 3-го полку ССО під час роботи на одному з операційних напрямків ідентифікували російську цифрову радіорелейну станцію Р-416ГМ», — йдеться у повідомленні.

У відомстві уточнили, що російська армія має цей комплекс на озброєнні з 2018 року. Пересувна станція розроблена для підвищення ефективності роботи підрозділів радіорелейного зв’язку у польових умовах.

З цією метою оператори завдали вогневого ураження одній з новітніх розробок, яка надійшла на озброєння ССО. В результаті точної роботи станція Р-416ГМ уражена, зокрема, порушено зв’язок між командним пунктом та підрозділами армії РФ.

Раніше ми писали, що аееророзвідники ЗСУ за допомогою розвідувального БПЛА Shark виявили, а бійці Сил спеціальних операцій дроном Switchblade 600 знищили пускову установку російського ЗРК «Бук-М2» неподалік окупованого міста Докучаєвської Донецької області.

Переможемо цензуру разом!

Як читати «Новини Донбасу» на окупованих територіях