Tesla на Amazon: онлайн-гігант додає настінні з’єднувачі у свій асортимент у п’яти європейських країнах

Якщо ви здійсните пошук «Tesla» на німецькому веб-сайті Amazon, ви отримаєте більше 10 000 результатів. Як правило, це невеликі аксесуари для електромобілів компанії від інших постачальників, при цьому особлива увага приділяється килимкам для підлоги і органайзерам.

Однак останнім часом там можна знайти і продукт від самої Tesla: у низці європейських країн настінна коробка Wall Connector, яку можна використовувати для електромобілів усіх марок, тепер продається через онлайн-гіганта Amazon.

По темі: купити Тесла в містах України легко тут (https://tsk.ua/katalog-avto/)!

Ціна Amazon безпосередньо від Tesla
Згадка про це з’явилася у LinkedIn в середу від менеджера Berlin Brands Group, який каже, що спеціалізується на прямому бренд-маркетингу для споживачів. Згідно з його повідомленням, того ж дня має бути офіційне оголошення про «ексклюзивне» партнерство, в рамках якого Amazon стане першим офіційним дилером Tesla Wall Connector у п’яти країнах Європи.
Спочатку не було підтвердження, але насправді настінна приставка Tesla була доступна не тільки в німецькому магазині Amazon у четвер, а й у Франції, Нідерландах, Іспанії та Великій Британії, як оголосив менеджер. У чотирьох країнах ЄС він коштує 500 євро, як і безпосередньо в інтернет-магазині Tesla, у Великій Британії — 475 фунтів, що також відповідає місцевій ціні Tesla. Нова пропозиція особливо не виділялася, але ви могли отримати її протягом одного дня через Amazon Prime без будь-яких додаткових витрат.

По темі: де придбати Тесла Y у Києві (https://tsk.ua/katalog-avto/model-y/)?

Німецькі клієнти хвалять Wall Connector
В Amazon в інших європейських країнах Wall Connector не пропонувався після вибіркових перевірок у четвер, що також відповідає інформації менеджера LinkedIn. З іншого боку, з німецької сторони вже було два відгуки клієнтів (обидва з п’ятьма зірками), один з них минулого тижня, тому незадовго до цього Tesla Wallbox мав бути доступний на Amazon. Спочатку не було ясно, чи було їхнє включення лише початком ширшого партнерства між двома компаніями.

По темі: купити Тесла 3 в Україні можна тут (https://tsk.ua/katalog-avto/model-3/)!