Точаться бої: Жителів Донецької області попередили, що потрібно готуватися до евакуації

Мешканцям Донецької області потрібно готуватися до евакуації. Про це заявила віцепрем’єр-міністерка — міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

«На Донеччині тривають бої. Ворог продовжує цілеспрямовано руйнувати громадянську інфраструктуру: немає газопостачання, можливі проблеми з електро- та водопостачанням. Попереду осінньо-зимовий період», — зазначила Верещук.

За її словами, тому людей потрібно перевозити до безпечніших регіонів. Особливо жінок, дітей, старих, а також хворих та маломобільних.

«Отже, готуємо мешканців Донецької області до евакуації! Створено штаб, розгортаємо сили та засоби. Області в центрі та на заході країни готуються приймати наших людей зі сходу», — наголосила міністерка.

Вона звернулася до жителів Донеччини.

«Якщо не евакуюєтеся, коли це можливо, потім можете опинитися в ситуації, коли ви без електрики та води, без тепла й зв’язку, без ліків та їжі, під обстрілами, наражаєте себе та своїх близьких на смертельну небезпеку. Немає причин так чинити. Евакуюйтеся. Вчасно. Тож будьте мудрі та готуйтеся до евакуації!», — закликала Верещук.

Читайте також:

Правоохоронці займаються тими, хто не хоче евакуюватися та лояльний до окупантів — голова Донецької ОВА

Дивіться також: