ЦНАП можна сміло назвати обличчям влади міста де ми мешкаємо.

8-го грудня 2020 року відбулася онлайн-конференція «Досягнення та виклики у сфері адміністративних послуг 2020-2021» , організована напрямом з покращення якості надання адмінпослуг для населення програми ЄС «U-LEAD з Європою Програма “U-LEAD з Європою”, основним донором якої є ЄС надає всебічну підтримку громадам і Уряду України в наданні якісних послуг населенню по різних напрямках і вдосконаленню їх та спрощенню.

В конференції взяли участь В’ячеслав Негода, заступник Міністра розвитку громад та територій України, Людмила Рабчинська, заступник Міністра цифрової трансформації України, Віталій Музиченко, заступник Міністра соціальної політики України, Ольга Оніщук, заступник Міністра юстиції України, Іван Лукеря, заступник Міністра розвитку громад та територій України, Юлія Соколовська, заступник Керівника Офісу Президента України, Віталій Безгін, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Комітету ВРУ, Наталія Калєніченко, заступник Голови Державної податкової служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та інші експерти та фахівці у сфері адміністративних послуг.

Головна мета цієї онлайн-конференції дійти до кожного громадянина окремо, донести до нього про його можливості і відчути , що робота яка робиться не є даремною. Нажаль в кожному місті до Центрів надання адміністративних послуг ставляться по різному і контролювати їх роботу доводиться як звичайним громадянам, так і представникам громадських організацій, які захищають права своїх членів і займаються інформаційною політикою в цьому напрямку.

В місті Костянтинівка Донецької області ми зайшли на інформаційну сторінку http://konstrada.gov.ua/tsnap центру надання адміністративних послуг і ознайомились з їх пропозиціями. Потім представники нашої організації вирішили перевірити ,як насправді працює ця установа під час епідемії. Зателефонувавши по вказаних номерах була озвучена проблема і отримана відповідь стосовно постанови на облік на отримання житла для ВПО внутрішньо перемішених осіб .

Нам розказали які документи треба здати і які довідки замовити і занести. Все було швидко і професійно. А як Ви часто друзі звертаєтесь в такі центри і яку саме допомогу отримуєте. Завдяки тому що такі заходи відбуваються і про них говориться і підводяться підсумки та плануються плани на майбутнє, можна з впевненістю говорити , що влада місцева і центральна починає розуміти, що на такі центри треба звертати увагу належним чином, допомогти їм в наданні послуг населенню і постійно їх вдосконалювати. І на скільки успішним буде їх робота залежить і довіра мешканців міста до цієї влади.

Будьте пильними і користуйтеся послугами, які надають нам центри за допомоги влади і міжнародних партнерів. Все це робиться для звичайних людей, а от про якість таких послуг Ви зможете сказати після їх отримання. Сподіваюсь що вона буде належною. Бо ми до цього прагнемо і докладаємо зусиль разом.