У дев’яти населених пунктах Донецької області оголошено примусову евакуацію дітей

Ще у дев’яти населених пунктах Донецької області, що знаходяться біля районів проведення бойових дій, оголошено примусову евакуацію дітей.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Відповідне звернення Донецької ОДА було розглянуте на засіданні координаційного штабу з питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану. Учасники одноголосно проголосували за проведення примусової евакуації дітей із дев’яти населених пунктів.

Населені пункти: Ямпіль, Зарічне, Торське, Оріхуватка, Никонорівка, Малинівка, Тихонівка, Васютинське та Рай-Олександрівка. Через складну ситуацію з безпекою та ворожим обстрілом звідти буде примусово евакуйовано 130 дітей.

Також штаб розглянув питання щодо стану евакуації цивільного населення із Сумської області. Наразі з 5-кілометрової небезпечної зони там уже евакуйовано 1718 осіб, у тому числі 228 дітей. У 21 населеному пункті людей не лишилося. Евакуаційні заходи продовжуються.

Читайте також:

Принудительная эвакуация детей из Донецкой области: что это означает

Віцепрем’єр — міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук закликала ширше залучати міжнародні благодійні організації до допомоги евакуйованим та людям, які залишаються на небезпечних територіях.

Нагадаємо, станом на 20 липня за кілька днів після оголошення примусової евакуації з небезпечних населених пунктів Харківської області вивезли понад 30 дітей. За словами Верещук, у небезпечних районах на Харківщині загалом проживало 194 дитини.

Читайте також:

«Новини Донбасу» у Telegram — лише найважливіше. Підписуйтесь!