У Краматорську виділили землю під будівництво житла для ВПО

У Краматорську визначилися із місцем для будівництва житла для переселенців. Три багатоповерхівки планують звести до 2025 року у мікрорайоні Лазурний.

Гроші на проєкт надає уряд Німеччини, за підтримки Міжнародної Організації з Міграції. Загалом, за 22 мільйони євро, квартири побудують у Краматорську та Сєвєродонецьку."Хотілося б мати своє житло". У Краматорську виділили землю під будівництво житла для ВПОСуспільне Донбас

У Краматорську виділили землю під будівництво житла для ВПО

Олена Кудаєва — переселенка з Донецька. До Краматорська з родиною переїхала понад 5 років тому. Весь цей час, каже, житло винаймає.

«В мене двоє дітей і старенька мама. Це вже друга квартира, яку ми орендуємо саме у цьому місті. Звичайно, хотілося б мати своє житло, але наразі це така мрія, і вона недосяжна. Бо ціни на житло дуже високі, і заощадити на нього наразі, для нашої родини – це неможливо», — ділиться Олена.

Збудувати 3 багатоповерхівки, з квартирами для переселенців, у Краматорську планують на пустирі мікрорайону Лазурний. За рішення про виділення цієї ділянки землі голосували депутати Краматорської міськради на позачерговій сесії 13 січня."Хотілося б мати своє житло". У Краматорську виділили землю під будівництво житла для ВПОСуспільне Донбас

У Краматорську виділили землю під будівництво житла для ВПО

Будівництво розраховане до 2025 року. Потому у будинках зможуть оселитися до восьми сотень людей, каже міський голова Краматорська Олександр Гончаренко.

«80% — це будуть тимчасово переміщені особи, а 20% — це будуть мешканці міста. І міська рада та депутати, ми будемо визначати хто, які групи нашого населення у рамках цих 20% отримають ці квартири», — пояснює Гончаренко.

За словами Гончаренка, житло для переселенців будуватимуть за гроші європейських донорів.

«Уряд Німеччини надає 22 мільйони Міжнародній організації з міграції, яка планує у Краматорську та Сєвєродонецьку побудувати близько 500 квартир для переселенців. В Краматорську буде профінансовано мінімум побудова будинків з 250 квартирами, на загальну вартість близько 11,5 мільйонів євро», — каже міський голова Краматорська.

Нагадаємо, 15 вересня 2020 року у Києві, меморандум про співпрацю з грантодавцями підписали тодішні міські голови Краматорська та Сєвєродонецька. Житло будуватимуть за міжнародним проєктом «Покращення умов життя внутрішньої переміщених осіб на сході України».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *