У Маріуполі окупанти зруйнували 400 багатоповерхівок, щоб приховати воєнні злочини

У тимчасово захопленому Маріуполі російські загарбники зруйнували вже чотириста пошкоджених ними багатоквартирних будинків. Мета — приховати свої воєнні злочини.

Про це на брифінгу в Укрінформі заявив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

«За два місяці щільного вогню вони кожну другу багатоповерхову будівлю знищили. Таких багатоповерхівок 1800 у місті Маріуполі. Держава-терорист визначила 934 будівлі, які сьогодні зносять… 400 таких будинків вони вже прибрали, тобто приховали свій воєнний злочин», — сказав Бойченко.

За його словами, окупанти бояться контрнаступу ЗСУ та знищують сліди своїх злочинів, а саме, зносять розстріляні та розбомблені будинки «разом із їхніми численними загиблими жителями».
«Вони працюють і вдень, і вночі… Тому що розуміють, що ми вже наближаємося, що будемо повертати місто, що буде контрнаступ. І вони готуються до цього і прибирають свої воєнні злочини. І треба розуміти, що 50% міста більше, на жаль, не існує, і вони швидко прибирають», — заявив Бойченко.

Як повідомлялося, агресія рф спричинила у Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Місто зруйновано майже на дев’яноста відсотків внаслідок обстрілів російських терористів.