У Міноборони повідомляють про старт ще однієї інформаційної кампанії РФ щодо Бахмута

У Міністерстві оборони України зафіксували ще одну інформаційну атаку армії РФ щодо Бахмута. Про цю операцію розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

За її словами технологія загарбників полягає у запуску в інформаційний простір «великої кількісті нібито інсайдерської інформації про нібито суперечності між військово-політичним керівництвом щодо рішень по Бахмуту». Вона спростувала чутки про те, що президент Володимир Зеленський, Валерій Залужний та Олександр Сирський стоять на різних позиціях щодо рішень, що стосуються Бахмута.

Також Маляр розповіла, що війська РФ дискредитують особисто Командувача сухопутних військ Сирського і «вигадують політичні підтексти воєнних рішень». Крім того ця інформаційна атака включає спроби показати, що в армії РФ своїх бережуть, а командування ЗСУ «нібито не рахується з життями».

«Насправді все навпаки. Про що свідчить співвідношення загиблих — в них у декілька разів вище, та тактика бойових дій», — написала Маляр.

Мета поширення такої інформації, як зазначила заступниця міністра:

  • посіяти в нашому суспільстві дискусію про те чи варто захищати Бахмут. Роблять вони це шляхом вкидів про неважливість цього напрямку. Але, зважуючи на те, скільки інформаційних зусиль та ресурсів вони у це задіяли — саме вони вважають цей напрям стратегічним.
  • посіяти сумнів та недовіру до наших військових рішень та людей, які їх приймають. У цю пастку наше демократичне суспільство завжди потрапляє.

Дивіться щоденний випуск «Новин Донбасу» про ситуацію на Сході України та по всій країні.