У Покровську пройшов регіональний турнір з боксу

З 4 по 8 серпня на базі СК «Металург» міста Покровськ відбувся регіональний турнір з боксу. Змагання організовано за підтримки Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, Регіональної федерації боксу Донецької області, Федерації боксу м. Покровськ.

Організатори турніру – ДО СДЮСШОР з боксу, а також управління сім`ї, молоді та спорту Покровської міської ради. Головний суддя змагань, суддя національної категорії Олександр Швайко (м. Покровськ); головний секретар, суддя І категорії Вікторія Тендюк (м. Покровськ).

На урочисте відкриття завітали почесні гості: віце-президент Регіональної федерації боксу Донецької області Геннадій Селіваров, виконавчий директор Регіональної федерації боксу Донецької області Павло Івахненко, президент Федерації боксу м. Покровськ Олександр Фоменков, заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради Віталій Щербинка.

Гості побажали спортсменам наснаги, найсильнішим – перемоги, а також висловили сподівання на подальший розвиток боксу у нашому регіоні. Кращі тренери та спортсмени ДО СДЮСШОР з боксу за результатами 2019 року отримали спортивні костюми від школи. А вихованці секції черліденгу СК «Файт» (тренер – Світлана Ситник, м. Родинське) своїм палким виступом зарядили всіх присутніх.

Фінальні поєдинки відбулися 7 та 8 серпня. Переможці та фіналісти отримали грамоти, медалі та пам’ятну атрибутику. За найкращу тактику-технічну підготовку суддівська колегія нагородила Максима Морозова (м. Покровськ, тренери – Кристіна Рязанцева та Олександр Швайко). Приз за волю до перемоги отримав Микита Панченко (м. Маріуполь, тренер – Дмитро Шурда). Найкращим боксером турніру визнаний Іван Олейник (м. Маріуполь, тренер – Андрій Музика).