У Покровську пройшов урочистий захід до Дня медичного працівника

Щорічно у третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. Це люди, які рятують людські життя, здоров’я наших близьких та рідних. Ті, хто першими зустрічають нас в цьому житті і знають про нас іноді більше, ніж ми самі про себе.

Сьогодні, 18 червня, медичні працівники міста Покровськ почали отримувати перші привітання. З нагоди свята у фойє ЦПМСД пройшов урочистий захід.

«На жаль в умовах карантину ми не можемо подарувати Вам заслужене, повноцінне свято, але і осторонь залишитись ми не могли», — звернулась до присутніх ведуча свята.

Розпочався захід с музичного подарунку від випускниці Покровської музичної школи ім. Миколи Леонтовича Софії Коломієць.

Вихованці студії образотворчого мистецтва прийняли участь у творчій акції «Дякуємо лікарям» — виставка малюнків була представлена у фойє.

Під бурхливі оплески Світлана Васіна, Інна Тунік та Ганна Кордюкова з нагоди відзначення професійного свята були нагороджені почесними грамотами від Народного депутата.

Грамотою Департаменту обласної державної адміністрації з нагоди Дня медичного працівника відзначені Михайло Фурманов, Олексій Славгородський та Роман Терещенко.

Почесною грамотою Покровської міської ради за сумлінну багаторічну працю, професіоналізм, високу майстерність, значний внесок у розвиток медичного обслуговування населення та з нагоди професійного свята нагороджені Нофан Натаван Доріан-кизи, Олена Шидловська, Світлана Кравченко та Олена Строй.

Під час концертної міні-програми з привітаннями до медичних працівників звернувся в.о. міського голови Алексій Требушкін: “Ви відповідальні за здоров’я кожного з нас, і ми дуже це цінуємо. Велика вдячність за вашу увагу, професіоналізм, роботу та терпіння”.

Подяку міської ради отримали Микола Анікеєв, Валентина Ліщенко, Ірина Клочкова, Тамара Беляніна.

Із привітаннями до присутніх у фойє звернулася також директор комунального підприємства «ЦПМСД» Інеса Остряніна.

Вона також вручила медикам ряд грамот.