У Покровську рятувальники продовжують нагадувати мешканцям правила поведінки з вибухонебезпечними предметами

Співробітники Служби порятунку щоденно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення на тематику безпеки життєдіяльності. Саме такі заходи допомагають нагадати важливі правила громадянам та запобігти виникненню трагічних наслідків.

Так, 7 липня інспекторським складом 9 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області було проведено профілактичні бесіди з мешканцями міста Покровськ щодо послідовності дій у разі виявлення потенційно небезпечних предметів. Рятувальники нагадали, що категорично заборонено брати в руки, рухати або ж переміщати потенційно небезпечний предмет. У разі такої знахідки необхідно запам’ятати місце розташування предмету, відійти на безпечну відстань та негайно повідомити Службу порятунку за номером «101».

Фахівці ДСНС наголошують, що легковажне та необережне поводження з вибухонебезпечними предметами можуть призвести до загибелі та травмування як дорослих, так і дітей. Саме тому так важливо дотримуватись правил безпеки.

На завершення бесіди, рятувальники роздали співрозмовникам інформаційні листівки превентивного характеру